Çözümler

ZirveSmart ile rezidanslarda en özel çözümler sizinle buluşuyor. ZirveSmart ‘ın sağladığı ayrıcalıklı rezidans çözümleri sayesinde rezidanslarda kafa yoran onlarca kontrol mekanizmasından kurtulabilir; yaşam alanlarınızın kontrolünü tek bir merkezden kolayca yönetebilirsiniz. ZirveSmart rezidans teknolojileri farkıyla mükemmel kontrolü tasarrufla birleştirmenin keyfini çıkarın.

Otellerde karşılaşılabilecek sorunlara uygun çözümler üretirken aynı zamanda müşterilere konforlu ve rahat bir hizmet verebilmek, otellerin en önemli önceliğidir. Otele gelen konuklarınızın taleplerini tam olarak karşılayabilmek için önünüzdeki kontrol ekranına bakmanız yeterlidir. ZirveSmart KNX çözümleri sayesinde otellerdeki bütün kontrol mekanizmalarınızı tek bir merkezden yönetebilirsiniz.

Endüstriyel binalardaki aydınlatmayı son derece başarılı bir şekilde sağlarken, aynı zamanda tasarruf elde etmek akıllı bina teknolojileri sayesinde mümkündür. Endüstriyel binalardaki bütün aydınlatma kontrolleri, dokunmatik panel ya da mobil cihazlar üzerinden kolayca yapılabilmektedir.

Ticari yapılar ve kamu projelerinde aydınlatma son derece başarılı bir şekilde sağlanırken aynı zamanda tasarruf edilebilmektedir. Bütün aydınlatma kontrolleriniz dokunmatik paneller ya da mobil cihazlarınız üzerinden yapılabilmektedir. Aydınlatma sistemi ticari yapılar ve kamu projelerinde kullanım durumuna göre…