Markalar

Markalarımız

Hager | by Berker

Berker Akıllı Bina Sistemleri, şık ve fonksiyonel yapısıyla yaşamınıza tarz ve konfor katıyor.

Anahtar priz ve akıllı bina sektörlerinde, dünyada öncü marka halinde gelen Berker, Türkiye’de premium market ve ticari alanlara, özel tasarım konseptini ve yüksek kaliteli hizmetini sunmaya başladı. Hager bünyesine katılmasıyla birlikte, Berker’in akıllı sistemlerin dizaynındaki başarısı Hager’in endüstriyel alandaki uzmanlığı ile birleşti. Bu birleşme sayesinde Berker by Hager, akıllı bina otomasyon sistemleri satışında pazar liderliğini yakalayarak önemli bir başarı sağladı.

İnterra

Araştırma , geliştirme ile fark yaratan ürünler… INTERRA

Interra, otomasyon alanında deneyimli Ar&Ge ekipleriyle hem yazılım hem donanım geliştiren bir firmadır. Her ürününde öncelikle yüksek kalite standartlarını hedefleyerek en kaliteli komponentleri kullanmaktadır. Bu vizyon ile Interra öncelikli lokal ve çevre pazarlarda lider konumunda küresel alanda ise önemli oyunculardan biridir. Her Interra ürünü eşsiz olması için tasarlanmıştır. Ürün paletinde yer alan ürünlerin hiç biri sıradan değildir. Detaylarında onu eşsiz yapacak özellikler barındırmaktadır. Interra’nın temel felsefi budur. Dokunmatik paneller, iswitch, combo vs. ürünleri parametrelerinde, tasarımında ve dizaynında büyük tecrübelerin harmanlandığı büyük bir çalışmadır.

Knx

Üst düzey konforun ve güvenli yaşamın; yeni, akıllı teknolojiler ile birlikteliğini temsil ediyoruz. Tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde projelendirerek, en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki engin tecrübe ve iş birikimini güçlü referanslarımız ile projlerinize yansıtıyoruz. Gelişen pazar trendleri doğrultusnda size sıradışı, üstün teknoloji ile tasarlanmış dünya markalarını sunuyoruz. Ürünlerimizin satış sürecindeki hizmet performansını üst seviyede tutmak için iş ortaklarımız ile “daima yanınızdayız” mesajını verirken, yarınlara güçlü işbirlikleri ile girmenin mutluğunu yaşıyoruz.