Hakkımızda

ZirveSmart Hakkında

Ev ve akıllı bina otomasyon sistemleri alanında, uluslararası sertifikalara sahip uzman mühendis ekibi ile hizmet veren ZirveSmart, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır.
ZirveSmart mühendisliğin başarısı, önce dinlemeye ve beklentilerinizi tüm ayrıntılarıyla öğrenmeye; sonra da beklentileriniz ışığında ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun çözümü bulmaya dayanmaktadır. Beklentilerinizin ötesine geçen bu çözümleri çizgi üstü çözümler olarak adlandıran ZirveSmart, mimari konseptlere çizgi üstü mühendislik çözümleri sunmaktadır.

ZirveSmart’ın sunduğu güvenlik ve interkom çözümleri ile evinizin güvenliği tam olarak sağlanmaktadır. Görüntü ve ses sistemleri sayesinde, güvenlik kamerası görüntüleri izlenebilmekte, müzik sistemleri sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. ZirveSmart’ın akıllı bina otomasyon sistemleri alanında sunduğu hizmetler ile tüm müşteri talepleri en optimum şekilde gerçekleştirilmektedir.

ZirveSmart’ın proje bazlı oluşturduğu özel ürün alternatifleri ve yazılım uygulamaları sayesinde her yönü ile alternatifsiz çözümler sunulmaktadır. ZirveSmart’ın sağladığı ayrıcalıklı hizmetler aracılığıyla misafirleriniz için taksiden evinizin günlük temizliği için hizmetli çağrılmasına, aracınız için vale hizmetinden spadan yer ayrılmasına kadar ihtiyaç duyduğunuz her şey kolaylıkla halledilebilmektedir.

ZirveSmart markası olarak, Malatya merkezli ve tüm ülkeye yayılmış  showroomlarımız, bayii ağı ve temsilciliklerimiz  ile siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve daha etkili hizmet sunuyoruz. Üst düzey konforun ve güvenli yaşamın; yeni, akıllı teknolojiler ile birlikteliğini temsil ediyoruz. Tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde projelendirerek, en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki engin tecrübe ve iş birikimini güçlü referanslarımız ile projlerinize yansıtıyoruz.

Gelişen pazar trendleri doğrultusnda size sıradışı, üstün teknoloji ile tasarlanmış dünya markalarını sunuyoruz. Ürünlerimizin satış sürecindeki hizmet performansını üst seviyede tutmak için iş ortaklarımız ile “daima yanınızdayız” mesajını verirken, yarınlara güçlü işbirlikleri ile girmenin mutluğunu yaşıyoruz. Üst düzey konforun ve güvenli yaşamın; yeni, akıllı teknolojiler ile birlikteliğini temsil ediyoruz. Tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde projelendirerek, en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki engin tecrübe ve iş birikimini güçlü referanslarımız ile projlerinize yansıtıyoruz. Bu Doğrultuda Akıllı Ev ve Akıllı Bina ürünleri ve çözümleri ile birlikte kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermekteyiz.